Спочатку поліцейські намагалися вибити з постраждалої визнання провини в крадіжці, потім били, змушували пити алкоголь і ґвалтували.

Дівчина, яка стала жертвою насильства поліцейських, вперше розповіла про події в Кагарлику, в ефірі телеканалу Україна, передає Корреспондент.

За словами потерпілої спочатку поліцейські намагалися вибити з неї визнання у справі про пограбування магазину. Коли їм це не вдалося, поліцейські перейшли до «радикальних» методів.

«Завели мене на другий поверх і там вже почали: «Давай, розповідай про цей магазин». Кажу: «Я навіть не знала, що пограбували, або що». «Та що ти мені розповідаєш?! Ти що, брешеш?!» Там поліцейському каже: «Давай, протигаз неси». Двері відчинені були. І там же їх багато сиділо, по кабінетах: там той, там той – і всі ж чули, і ніхто не виходив. Почав мене душити. Надягав мені протигаз і так затискав його внизу. Потім стілець мені дав, говорить: «Сідай на стілець». Потім я аж у штани попісяла – так злякалася. Розбив мені ніс, кров пішла», – згадує потерпіла.

За словами дівчини, її били навіть у туалеті, у тому числі ногами. Після побиття її прикували наручниками до батареї в коридорі.

«Там наставляв мені пістолет, каже: «Зараз коліно прострелю!» Просила: «Тільки не вбивайте!» Потім прийшов Сергій з коньяком і куркою. Там вони пили, поки я прикута була наручниками. Потім Сергій же давай до мене… Я сиджу, він підходить до мене, щось кулаками ось так починає мене… «Ну, що, будеш сьогодні моя? Я тебе сьогодні розірву! Цей Сергій змушував мене, ну, пити. Там трохи було вже коньяку», – розповіла вона.

Зґвалтували дівчину в кабінеті.

«У кабінеті Коля сів за комп’ютером, а Сергій встав і каже: «Давай, роздягайся!» Роздягнувся, сів на диван білий, там білий же диван такий великий. Сів на той диван: «Ти все будеш робити, що я сказав. А якщо не робитимеш, то отримуватимеш»… І ґвалтував», – говорить потерпіла.

За її словами, це тривало три-чотири години.

«Він мене десь години три-чотири ґвалтував по-всякому – що хотів, те й робив… Я вже падала. Потім попросилася знову в туалет, і так другий раз не витримала вже. «Все-все, мала, я тебе більше не буду чіпати». Бачить, що вже ніяка», – додала потерпіла.

Пізніше стало відомо, що в той же день правоохоронці побили чоловіка, який знаходився в приміщенні відділення поліції і погрожували потерпілому зґвалтуванням, ставили його на коліна, били по голові кийками, надягали протигаз і стріляли з пістолета табельної зброї над головою.

Обидва поліцейських провину заперечують. Вони заарештовані без права виходу під заставу.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о