На Театральному майдані Луцька відбувся концерт-подяка лікарям: «Янголам в білих халатах». Ідейним натхненником дійства виступив заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець. Захід відбувся за підтримки Луцької міської та Волинської обласної рад, інформують на сайті Волиньради.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук подякував організаторам та учасникам концерту від себе особисто, від голови облради Ірини Вахович та від усіх депутатів головного представницького органу краю. Зі словами вдячності він звернувся і до винуватців святкового дійства.

«У цей непростий для усіх нас час хочу висловити велику шану і вдячність усім медичним працівникам Волині. Немає професії жертовнішої і гуманнішої, аніж ваша. Особливо гостро ми це відчуваємо сьогодні, коли змушені боротись із небаченою досі пандемією. Ви – як мовчазні ангели-охоронці приходите на допомогу своїм пацієнтам, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на небезпеку і навіть ризикуючи власним життям. Тож, зичу усім вам міцного здоров’я, достатку та міцного імунітету не лише від хвороб, а й від усіляких негараздів», – сказав він.

Святковий настрій глядачам створювали юні виконавці зразкового вокально-хорового колективу «Перлинка» Палацу учнівської молоді міста Луцька, Тетяна Ярошик & Spivanochka Show Асоціація сценічних мистецтв. Заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець також виконав низку авторських композицій та популярних українських пісень.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о