Популярність панелей для будівництва та ремонту приміщень різного призначення росте. Сендвіч панелі купити можна для комерційного чи приватного ремонту. Матеріал однакового часто використовується при робі зі стінами та дахом.

Але перш ніж сендвіч панелі купити, слід вирішити скільки та якого матеріалу потрібно для роботи. Панелі відрізняються між собою типом наповнювача та зовнішнього шару. Від того, яка сировина використана для виготовлення плит залежать їх властивості та характеристики.

Основні види панелей: стінові та покрівельні. Між ними є велика різниця. Перед вибором матеріалу слід знати особливості кожної сировини та сферу її використання.

Стінові панелі

Панелі використовують для роботи з зовнішніми та внутрішніми стінами різних приміщень. З допомогою цього матеріалу можна створити внутрішні перегородки, зробити зонування приміщення, утеплити стіни та провести звукоізоляцію.

Стінові панелі можна використовувати для створення підлоги на першому поверсі, а інколи навіть перекриття між поверхами. Часто стінові панелі використовують в таких випадках:

• Будівництво каркасних будинків;

• Зведення СІП будинків;

• Будівництво споруд по каркасній технології;

• Будівництво котеджів.

Покрівельні панелі

Покрівельні панелі використовуються для роботи з дахом приміщення. Вони дозволяють одразу виконати утеплення та спорудження стеків для води.

Несучих властивостей панелей достатньо для того щоб по них ходити виконуючи роботу. Це спрощує процес монтажу та допомагає оптимізувати розходи.

Найчастіше панелі використовують для спорудження скатного даху. Інколи панелі не потребують фінішного шару та заливаються спеціальною субстанцією, яка застигає та створює міцне покриття.

Де можуть використовуватися стінові та покрівельні панелі?

Панелі актуальні в приватному та комерційному будівництві. Ними користуються із задоволенням підприємці, великі компанії та фізичні особи. Сендвіч панелі купити легко, як від виробника, так із доставкою до об’єкта будівництва.

З допомогою сандвіч панелей часто будують:

• Тимчасові споруди;

• Склади та стоянки для машин;

• Ангари;

• Торгові приміщення;

• Кав’ярні, кафе та невеликі місця громадського харчування.

Робота з панелями не потребує серйозної техніки та багато людей, тому використання панелей допомагає зробити будівництво дешевшим та простішим.

До основних переваг використання сандвіч панелей відносяться:

1. Бюджетна ціна. Коли потрібно побудувати велику площу будівники пильно придивляються до матеріалів та шукають варіанти зробити будівництво дешевшим. Сендвіч панелі – один із якісних та недорогих матеріалів.

2. Швидкість монтажу. Працювати можна без дорогої техніки та великого штату персоналу. Команда із 5 чоловік за робочий день може побудувати велику площу.

3. Економія на фундаменті. Завдяки тому, що панелі не дають серйозної загрузки на фундамент можна будувати приміщення на легшій поверхні, яка дозволяє зекономити великі гроші. Плюс будівництво із панелей доступно на різній поверхні.

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о