«Вітаємо! Ви щасливчик! Ви виграли авто/квартиру/гроші!» Шахраї не полишають вже давно відому схему обману українців. У кіберполіції нагадують, куди слід скаржитися, якщо раптом ви потрапили на гачок і стали жертвами шахраїв.

Неодноразово українці отримували на свої приватні телефони СМС наступного змісту: «Ви виграли новеньку автівку/ квартиру у центрі мегаполісу/кругленьку суму».

У такі моменти найбільш довірливі люди навіть не задумуються про те, що вони не брали участі в жодних розіграшах і лотереях. Одразу ж вмикаються емоції, перехоплює подих від щастя.

Проте насправді це – дуже популярна шахрайська схема. Адже, щоб отримати «виграш», потрібно переказати невідомому відсоток від суми для сплати податків. А «приз» отримає лише зловмисник.

Під час карантину шахраї особливо активізувалися. Ціле літо і початок осені на телефони волинян приходять «щасливі СМС» із захмарними сумами виграшів. Декому «пощастило» двічі або й тричі. titletitletitletitletitletitletitletitle Чимало адресатів, які отримують такі повідомлення, все-таки або ігнорують, або ж реагують на них з гумором, адже знають, що часто вони надходять від злочинців, які зараз перебувають у місцях позбавлення волі.

Проте, якщо ви вже потрапили на гачок афериста, працівники кіберполіції нагадують: слід негайно звернутися до правоохоронців. Тим більше сьогодні це стало набагато простіше: треба тільки заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о