Асфальтному заводу «Данко», що поблизу села Озеро Ківерцівського району, постскриптум виділили два з половиною гектари землі. Цей славнозвісний завод з’явився якраз з приходом на Волинь нового губернатора Юрія Погуляйка. І не без скандалів, бо ж звели підприємство без жодних дозволів. А зараз цю структуру хочуть узаконити, йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс».

Голова Волинської обласної державної адміністрації підписав розпорядження про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТЗОВ «Сєвєродонецький асфальтний завод».

Читати ще: Чому волинські дороги ремонтує фірма з Донецька?

Завод «Данко» – це, фактично, дочірня фірма сєвєродонецького заводу. Адже два ТЗоВ зареєстровані за однією адресою в Києві. І мають одного й того ж бенефіціара – Чумак Валентину Миколаївну, яка родом з Макіївки Донецької області. Ну і фізично обидва ТЗоВ розташовані біля села Озеро Ківерцівського району на тому ж таки місці.

Читати ще: Фірми керівника «Служби місцевих доріг Волині» звинувачували в тендерній змові

Те, що завод «Данко» незаконно побудований, не стало на заваді, щоб він вигравав тендери на солідні суми. Такі тендери курує державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області», яке очолює чиновник знову ж таки з Донецької області Ігор Свиридов.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о