З минулого тижня у Волинському лабораторному центрі можна за оплату пройти дослідження на наявність коронавірусу. Такі тести роблять, зокрема, мандрівникам.

Про це йшлося 31 липня у Волинській облдержадміністрації під час брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції.

Головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко повідомила, що Волинський обласний лабораторний центр проводить як безоплатні дослідження за направленням лікарів, контингентів, які підлягають обов’язковому тестуванню методом ПЛР, так і платні.

«Минулого тижня було запроваджено послуги за оплату для тих, хто приїжджає з-за кордону, підлягає самоізоляції і яким встановлено додаток «Дій вдома». За оплату можна проводити дослідження ПЛР, оскільки центр включений МОЗ до переліку установ, підключених до платформи для того, щоб при негативному результаті дослідження особа могла швидше вийти із самоізоляції», – розповіла Наталія Янко.

Також платні дослідження проводять тим, хто виїжджає за кордон, зокрема в ті країни, які вимагають наявності негативного результату тесту в мандрівників.

Кров на аналізи, своєю чергою, можна здати в поліклініках і або самому привезти зразки до центру, або скерувати їх через медзаклад.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о