Кілька днів поспіль у Києві тривали масові акції протесту. Під Кабмін та КМДА приходили сотні активістів, більшу частину з них складали власники машин на іноземних номерах – зокрема, представники організації «АвтоЄвроСила», пише znaj.ua.

Втім, судячи з коментарів мітингувальників, влада так і не прислухалася до їх вимог стосовно розмитнення таких авто та ухвалення необхідних законів.

Зокрема, очільник організації Олег Ярошевич впевнений: ніхто до них навіть не намагався дослухатися, а чинний документ взагалі не влаштовує водіїв.

Ярошевич пообіцяв: Верховній Раді дають всього одну годину, аби проголосувати, якщо ні – «євробляхи» з центру Києва не поїдуть. Крім того, на даний час їм не надали жодної інформації з цього приводу:

«Навіть, сховали з сайту Верховної Ради. Вони об*сралися, вони не думали, що ми будемо так сильно качати», — сказав він.

При цьому Ярошевич попередив, що в тому випадку, якщо депутати приймуть те, що їх не влаштує, то владі в цілому буде непереливки.

«Тоді буде найцікавіше. Тоді буде великий Майдан, намети і все інше. В першу чергу згорить мій Range Rover буквально перед Верховною Радою», — резюмував Олег Ярошевич.

Як відомо, в середу, 7 листопада, активісти організації «Авто-Євро-Сила» влаштували масштабний мітинг під стінами Верховної Ради України.

«Євробляхери» вимагають від народних депутатів прийняти їх правки до законів 8487, 8488, щоб спростити розмитнення автомобілів.

Источник: Автотема

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о