Вчені Індонезії виявили в країні змінений штам нового коронавірусу, який отримав у наукових колах назву «Мутація D614G».

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на місцеве видання The Star.

«За попередньою інформацією, цим видозміненим вірусом заразилися приблизно 40% всіх інфікованих в країні», – зазначив керівник Інституту молекулярної біології ім. Ейкмана, що базується в Джакарті, Амін Соебандріо.

Також він уточнив, що «для отримання більш точної картини проводяться додаткові дослідження».

Вчений нагадав, що за наявності мутації D614G «передача вірусу відбувається швидше». Однак експерт відзначив «відсутність наукових доказів, що людина більш важко переносить цю інфекцію».

Як пише Daily Mail, штам коронавірусу D614G у 10 разів заразніший.

Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я раніше повідомляли, що мутація була виявлена ще в лютому, зокрема в ранніх зразках в Європі, Мексиці, Бразилії, а також в китайському місті Ухань. Крім того, два тижні тому вчені підтвердили наявність зміненого штаму і на Філіппінах.

В Індонезії на сьогоднішній день було підтверджено понад 172 тис. випадків зараження коронавірусом. Більш як 7,3 тис. людей померли. За останні кілька днів в країні фіксуються нові рекорди за добовим приростом інфікованих.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о