Цього року проведуть поточний дрібний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-03-09 Дубечне–Стара Вижівка–М-07–Турійськ–Рожище–Ківерці–Піддубці–Н-22.

Відкриті торги для пошуку підрядника оголосила Служба автомобільних доріг у Волинській області. Тендерні пропозиції прийматимуть до 20 серпня. Аукціон розпочнеться 25 вересня.

Йдеться про два тендери:

— на поточний дрібний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-03-09 Дубечне–Стара Вижівка–М-07–Турійськ–Рожище–Ківерці–Піддубці–Н-22 на ділянці між 139,7 і 149,63 кілометрами, очікуваною вартістю 9,436 мільйона гривень;

— на поточний дрібний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-03-09 Дубечне–Стара Вижівка–М-07–Турійськ–Рожище–Ківерці–Піддубці–Н-22 на ділянці між 135,66 і 139,7 кілометрами, очікуваною вартістю 4,419 мільйона гривень.

Роботи включатимуть планування узбіч, ліквідацію вибоїн, влаштування асфальтобетонного шару покриття, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків і напрямних пластикових стовпчиків, влаштування однобічного металевого бар’єрного огородження.

Серед вимог до учасників торгів – наявність обладнання та матеріально-технічної бази, зокрема трьох дорожніх котків, машини для влаштування тонкошарових покриттів і машини для ямкового ремонту, а також виробничих баз та офісних приміщень, працівників відповідної кваліфікації, які мають знання та досвід, необхідні для виконання робіт, документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів і фінансової спроможності.

Поточний ремонт дороги мають завершити до кінця 2020 року.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о