Кожен власник квартири чи будинку знає, що запорука затишку та безпеки в домі – це надійні вхідні двері. Вони виконують багато функцій, тому до вибору дверей треба підійти з особливою відповідальністю. Вхідні двері Львів пропонує саме такої якості, якої вимагають сучасні клієнти. Це високонадійні моделі вітчизняних та закордонних виробників, оснащені гарантією та фурнітурою високої якості. Найкращі зразки сучасної дверної індустрії представлені на сайті Центру дверей.

Якість, дизайн, стиль та ціни вражають клієнтів. Саме тут можна здійснити найкориснішу покупку без переплат. А ще – переконатися, що всі двері володіють характеристиками, які роблять їх максимально функціональними:

  • надійна конструкція захищає приміщення від несанкціонованого проникнення;
  • завдяки дверному вічку власник завжди може оцінити зовнішню ситуацію;
  • висока теплоізоляцію зберігає затишок та тепло в домі;
  • звукоізоляція допомагає запобігти проникненню шуму та сторонніх звуків у будинок;
  • якісне покриття гарантує багаторічний термін експлуатації та стійкість перед зовнішніми чинниками та погодними факторами;
  • надійна та міцна фурнітура забезпечує не тільки просте користування, а й безпеку.

І як гарантія того, що двері відповідають усім вимогам, виробник представляє сертифікат якості.

У чому особливість різних типів дверей

Звісно, у кожного клієнта є свої вимоги до дверей, так само, як і фінансові можливості. Тому вхідні двері діляться на класи – бюджетні, середні та преміум клас. Слід врахувати, що у перших двох варіантах потрібно додатково підбирати комплектуючі, наприклад, дверну коробку. Вона представлена складним та простим варіантом. Перший – більше надійний, оскільки складається з цільногнутого профілю, а не просто з зварених стальних листів.

Окрім металевих (найбільш популярних дверей), в асортименті також можна знайти пластикові, скляні, дерев’яні та алюмінієві. Залежно від того, де будть встановлюватися двері – в спеціальних приміщеннях, приватних будинках чи квартирах, вони розділені на класи витривалості. Так можна придбати герметичні, протипожежні, протиударні чи куленепробивні дверні полотна.

Також, залежно від того, скільки місця клієнт готовий відвести під установку дверей, можна придбати одностулкові, двостулкові та полуторні моделі.

І, звичайно, сьогодні є можливість установити не просто класичні двері, а й нестандартних форм – арочні, з декоративним склом чи фрамугою.

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о