Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан оглянули капітальний ремонт у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22 — ліцей.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Тут, в рамках проєкту із термомодернізації комунальних закладів міста, було повністю утеплено фасад, замінено вікна та двері на енергозберігальні, утеплено покрівлю із використанням сучасних технологій. Окрім того, було здійснено ремонт харчоблоку. «Дуже приємно, що величезна кількість шкіл цього року будуть оновленими, із капітально відремонтованими фасадами, заміненими вікнами. На жаль, у зв’язку з карантином, у Луцьку не буде традиційних лінійок на 1 вересня. Та слава Богу, що навчання буде відбуватись не дистанційно, і я вважаю, що йти до школи із оновленими фасадами дітям буде приємніше.

Такі роботи необхідно продовжувати і надалі. Цього року нам вдалося відремонтувати навчально-реабілітаційний центр, школи №9, 11, 15, 16, 21, 22, 24, 25, 26 та ліцей на вулиці Дубнівській. У цих освітніх закладах відбулись радикальні оновлення, і ми працюватимемо і надалі, щоб усі школи були такими ж гарними і відремонтованими», — розповів Ігор Поліщук.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о