Зупинка автомобіля патрульною поліцією має під собою мати законну підставу. При безпричинній зупинці служителі закону здійснюють грубе порушення. Адвокати юридичної компанії «Дорожній адвокат» відзначають, що зупинка через «перевірку документів» або «Операція “зброя-вибухівка» — це не передбачені законом підстави, які стають вже системою. При цьому, коли водії не висловлюють своє обурення, то породжують повторні численні безпідставні зупинки, пише Автотема з посиланням на today.ua.

«Мережа YouTube заповнена відеороликами про з’ясування між водіями і поліцейськими причин зупинки. Такі відео, як правило, супроводжуються агресією з обох сторін і ненормативною лексикою, однак не приводять до припинення неправомірних дій», — зазначає «Дорожній адвокат».

Адвокати ще раз нагадують, що на такі порушення з боку поліцейських водії мають право реагувати в правовому руслі. Тому що поліцейський повинен діяти виключно в рамках закону. Вони повідомляють, що автомобіліст має повне право звернутися зі скаргою на неправомірні дії працівників патруля до його керівництва або в підрозділ поліції вищого рівня.

Якщо ж у діях поліцейського, на вашу думку, є ознаки кримінального злочину, то водій повинен звернутися в прокуратуру для перевірки наявності в діях інспектора ознак злочину. Навіть якщо інспектору при перевірці вдасться виправдати свої дії, то наступного разу він задумається перед тим, як зупиняти автомобіль без законних підстав.

Источник: Автотема

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о