Громадяни України, які хворіють на коронавірусну хворобу COVID-19 чи мають підозру на коронавірус, зможуть проголосувати на місцевих виборах вдома, якщо подадуть заявку до 23 жовтня включно.

Про це заявивміністр охорони здоров’я Максим Степанов, відповідаючи на запитання під час брифінгу, передає Українська правда.

Голову МОЗ запитали, чи зможуть проголосувати на місцевих виборах люди, яким встановили діагноз чи які мають підозру на нього.

«Звичайно, зможуть: це конституційне право будь-якої людини – голосувати, брати участь у виборах. Якщо людина перебуває з COVID-19, вона повинна звернутися до територіальної виборчої комісії – якщо мені не зраджує пам’ять, то до 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування – і залишити заяву, що вона повинна проголосувати на дому у зв’язку з коронавірусною хворобою.

У день голосування приїде комісія додому. Звичайно, приїдуть у всіх засобах захисту – так, як це повинно бути», – сказав Степанов.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня – це остання неділя жовтня. Вибори відбудуться в умовах адаптивного карантину через пандемію COVID-19.

Источник: www.volynnews.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here