У місті Луцьку на постійній основі працюватимуть два ярмарки сільськогосподарської продукції від місцевих виробників – на проспекті Соборності та на вулиці Глушець.

Про це йшлося 22 травня під час позачергового дистанційного засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

На розгляд членів виконкому винесли проєкт рішення Про внесення змін до рішення виконавчого комітету «Про проведення ярмарків сільськогосподарської продукції на території міста Луцька».

Як розповіла керівниця управління розвитку підприємництва та реклами Наталія Рибай, передбачено залишити в місті Луцьку тільки два місця для сільськогосподарських ярмарків. Раніше таких локацій було визначено шість.

Ярмарки працюватимуть надалі на території між будинками №18 та №20 на проспекті Соборності та на вулиці Глушець (поблизу скверу навпроти гімназії №4).

Ярмарок на проспекті Соборності працюватиме щовівторка та щоп’ятниці, а ярмарок на вулиці Глушець – щочетверга та щосуботи.

Наталія Рибай пояснила, що саме ці дві локації для проведення постійних ярмарків сільгосппродукції було обрано відповідно до побажань Асоціації фермерів, члени якої й реалізовують там свою продукцію.

«Фактично ми повертаємося до докарантинного режиму роботи цих об’єктів», – зазначив виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Ярмарки працюватимуть за умови дотримання правил та вимог щодо реалізації продукції відповідно до чинного законодавства.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о