Грецька поліція затримала на острові Лесбос п’ятьох мігрантів, підозрюваних у підпалі табору для біженців «Морія». Ще одного підозрюваного розшукують.

Про це повідомив у вівторок, 15 вересня, міністр захисту громадян Греції Міхаліс Хрисохоїдіс.

«Підпалювачі затримані. Це молоді мігранти. Ще одного ще розшукують», – заявив він в ефірі державного радіо. Агентство dpa з посиланням на джерела в поліції повідомило, що п’ятеро підозрюваних є афганцями, чиї заявки на отримання притулку були відхилені.

Тим часом тисячі біженців, які після пожежі в таборі «Морія» залишилися без даху над головою, не поспішають перебиратися до створеного на острові нового тимчасового табору. Натомість вони вимагають, щоб їх вивезли з Лесбоса. «Ми поінформували їх, що вони мусять іти до нової установи, але вони відмовилися. Вони хочуть залишити острів», – заявив представник поліції.

Нагадаємо, У Греції на острові Лесбос спалахнула пожежа в таборі для біженців, де напередодні був зареєстрований спалах коронавірусу. Рятувальники евакуювали мігрантів у безпечне місце. До тимчасового наметового табору, який розрахований на 5 тисяч осіб, поки що вирішили перебратися лише тисяча мігрантів. Німеччина висловила готовність прийняти 150 неповнолітніх шукачів притулку з Лесбоса.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о