Підтримувані Російською Федерацією терористи незаконного угруповання «ДНР» ввели смертну кару в окремих районах Донецької області.

Про це повідомляє Obozrevatel.

Поки відомо щонайменше про два випадки, коли «суд» невизнаної республіки ухвалив смертний вирок. Такі дані наводяться в доповіді Управління Верховного комісара ООН із прав людини.

Водночас в УВКПЛ зазначили, що на момент публікації документа «вироки» ще не було виконано.

Також в ООН підкреслили, що управління стурбоване фактом введення смертної кари на тимчасово окупованій території Донецької області, оскільки раніше вже заявлялося про схожі випадки на території «Л/ДНР».

«УВКПЛ відомо про два випадки, де «суд» «ДНР» ухвалив смертний вирок, однак станом на дату цієї доповіді ці «вироки» не було виконано. Утім, вони продовжують викликати занепокоєння, адже в перші роки війни збройні групи вже проводили страти«, – йдеться в доповіді. Колишній ватажок терористів «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) в інтерв’ю українському журналістові Дмитрові Гордону зізнався в причетності до вбивства в квітні 2014 року українців Володимира Рибака, Юрія Дяковського та Юрія Поправки.

Також раніше журналісти встановили особи семи з дев’яти чоловіків, які служили в так званих військових трибуналах у Слов’янську на Донеччині і в 2014 році засуджували українців до страти.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о