Колишній секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов заявив, що очолить штаб партії «Європейська солідарність», лідером якої є експрезидент і чинний народний депутат Петро Порошенко.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

«Мені боляче спостерігати, як країна, яка ще з минулого року була штучно загнана в кризову парадигму, неухильно наближається до соціально-економічної катастрофи. Мені боляче спостерігати, як національна безпека і оборона, яким я присвятив частину свого життя, знову стають далеко не першим пріоритетом держави, що в умовах війни неприпустимо. Знову в наше життя повертаються замовні справи та політичні переслідування опонентів, що знецінює надбання Революції Гідності і кров українських патріотів», – сказав він.

Водночас, Турчинов також додав, що не зацікавлений у депутатському мандаті чи державних посадах.

«Тому сьогодні, як ніколи, необхідне єднання і консолідація всіх відповідальних патріотичних сил, всіх, хто здатен професійно діяти в екстремальних умовах багатовекторної кризи. У ХХІ столітті Україна вже пройшла через дві революції. Нам не потрібна третя. Більше того, в умовах російської військової агресії, яка не припиняється вже шість років, будь-яка революція та дестабілізація є вкрай небезпечними.», – додає колишній секретар РНБО.

Екссекретар Ради національної безпеки й оборони розповів, що Україні потрібні відповідальні професіонали, здатні зупинити руйнацію економіки, захистити країну та примусити всіх рахуватися з національними інтересами нашої країни.

«Але, щоб допомогти об’єднавчому процесу та підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила «Європейська Солідарність». Прийшов час забувати старі конфлікти і чвари та єднатися, щоб, подолавши всі кризи і негаразди, забезпечити розвиток України як могутньої демократичної європейської держави!», – ідеться в повідомленні.

У «Євросолідарності» привітали рішення Турчинова.

Родіон Прокопчук


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о