Соціальна мережа Instagram – уже давно цілий світ зі своїми законами, лідерами й алгоритмами. Instagram вже декілька років впевнено набирає обертів і нарощує число користувачів. Тут вдається зазирнути за лаштунки чужого життя, купити чи продати певні товари чи послуги, донести до когось свої думки й ідеї.

Інформаційне агентство Волинські Новини підготували список блогерів з Волині, які мають більше 50 тисяч підписників на своїх сторінках. У цьому матеріалі ми не аналізуємо контент блогерів або їхній рейтинг серед користувачів та рекламодавців, чи способи і темпи нарощення аудиторії. Ми просто знайомимо читачів з мешканцями нашого краю, які вирішили вести свій блог і мають сьогодні доволі значну кількість читачів.

Зауважимо, цей список не претендує на вичерпність, адже пошук Instagram – не класичний і не завжди всю інформацію можна розшукати за місцем розташування блогера.

Отже, знайомтесь.

@tattingkate Катя Якимчук. 1,6 мільйона підписників. 20-річна дівчина, яка називає себе «гідом в бізнесі» і переконує, що має мільйонний заробіток. @keery_bery Каріна Герасимчук. 995 тисяч підписників. У шапці профілю вказала себе як «твій особистий мотиватор» та переконує, що «Перетворює скучне життя в багате». @druzhinina_vip_permanent Юліана Дружиніна. 596 тисяч читачів. Луцька бізнес-вумен, чемпіонка світу з перманентного макіяжу. @anya_buzinska Аня Бужинська. 297 тисяч читачів. Про блог пише: «ВСЯ ПРАВДА В STORIES», «mom/ lifestyle / fashion», «Надихну тебе на материнство» @lerkazukerka Лера Кузьмінчук. 274 тисячі підписників. Позиціонує себе в мережі як «little bit poet», «traveler» «mom of Erik». @osia_m 219 тисяч читачів. Персональний блог Ольги Михайлюк. Дівчина мешкає у Луцьку, родом з Ківерців. @nata_fitdom. Наталія Сохацька, Нововолинськ.130 тисяч підписників. Дієтолог, фітнес-тренер, власниця магазину продуктів здорового харчування. @pomerashka_v_karmashke 109 тисяч читачів. Блог Каріни Герасимчук (@keery_bery) про померанських шпіців. @ty4ka_ira Ірина Лиса 101 тисяча підписників. Особистий блог жінки, матері двох дітей. @ilona_mihajlova Ілона Пеценюк (Ілона Добра/Михайлова) 101 тисяча читачів. Свій блог описує так: «з юморком, татушкі, суржик, Марко, не ідеальна, зате чесна; мейкапер» @geroimparable Герардо Аріас 93,7 тисячі підписників. Еквадорець, який одружився з лучанкою і мешкає в Луцьку. @tania_voinarovska Тетяна Войнаровська. 93,7 тисячі читачів. В блозі описує «ріал лайф молодої маман», переконує, що схудла на 34кг. @lepochkaa Ельвіра Лепа. 87,8 тисячі підписників. В шапці профілю вказано: «Мені Фіолетово,#лохізмвкрові», «Лінива жопєнь», «Не соромлюсь бути собою», «Королева шавухи». @olya Ольга Кобахідзе. 86,3 тисячі підписників. Луцька модель Ольга Оніщук, яка вийшла заміж за відомого грузинського футболіста Олександра Кобахідзе. @julia_binkovska Юлія Біньковська 68,4 тисячі підписників. Учасниця ток-шоу «Топ-моделі по-українськи». @lukovnikovtattoo Андрій Луковніков. 61,6 тисячі підписників. Лучанин, який мешкає у Польщі, тату-майстер, музикант. @chernetskav Валерія Чернецька, 55,3 тисячі читачів. Донька ексдепутата Луцької міської ради, бізнесмена Олега Чернецького. @katerina_l66_ Катерина, 51,8 тисячі читачів. Співвласниця магазину одягу. @irafox_design Ірина Лисюк, 51,7 тисячі підписників. Луцька дизайнерка інтер’єрів.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о