По состоянию на вторник, 15 сентября, паломники-хасиды продолжают пытаться пройти через пункт пропуска на границе с Беларусью, чтобы попасть в Умань на празднование Рош-ха-Шана. Об этом сообщает Госпогранслужба Украины.

Перемещение иностранцев через пункт пропуска Новые Яриловичи ограничили в связи с карантинными мерами. Накануне на пункте пропуска собралось порядка 1500 хасидов. Многим из них отказали во въезде на территорию Украины, однако паломники продолжают пытаться пересечь границу.

На проезжей части перед КПП временно закрыли движение в связи с массовым скоплением людей.

Нові Яриловичі: ситуація після прибуття значної кількості іноземців

❗ Кожна держава має свої закони, і обов’язок кожного громадянина, як України, так і іноземців, дотримуватися цих законівПро це Голова Державної прикордонної служби України сказав в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області, під час спілкування з іноземними громадянами.Станом на сьогоднішній ранок, за наявною в ДПСУ інформацією, між пунктами пропуску скупчилося кілька сотень іноземних громадян. Вони не полишають спроб потрапити в Україну, навіть отримавши роз’яснення та чітко усвідомлюючи обмеження в’їзду іноземців, що введені з метою недопущення поширення територією України коронавірусної інфекції. 🛑 Рух транспортних засобів та громадян через пункт пропуску «Нові Яриловичі» залишається обмеженим. https://is.gd/d32aJ2

Gepostet von Державна прикордонна служба України am Montag, 14. September 2020

  • 14 сентября из-за большого скопления хасидов бойцы Госпогранслужбы Украины выстроились со щитами, перекрыв таким образом дорогу на нейтральной территории между Новой Гутой и Новыми Яриловичами.

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о