На презентації озвучили вартість авто.

Стартап Lightyear з Нідерландів представив прототип електрокара на сонячних батареях під назвою One.

Без підзарядок авто може проїхати 720 км, пише TechCrunch з посиланням на дані компанії.

У повідомленні також йдеться, що стартап вже продав близько сотні Lightyear One, незважаючи на те, що автомобілі ще доопрацьовують. Точно не відомо, що малося на увазі: попередні замовлення або покупці вже отримали свої електрокари.

Ймовірно, йдеться про передзамовлення, бо серійне виробництво авто заплановано на 2021 рік. До цього часу компанія розраховує прийняти 500 замовлень на One, які будуть випущені першою партією.

За попередніми даними, вартість автомобіля складає $136 тисяч.

Ключовою перевагою Lightyear One називають сонячні панелі, які дозволяють заряджати електрокар на ходу. Вони займають площу приблизно в 1,5 м2 на даху і капоті авто.

Крім того, електрокар дуже непогано заряджається від розетки. За даними компанії «за ніч авто можна «заправити» на 400 км від звичайної розетки».

Незважаючи на низку переваг авто все ж, ймовірно, буде цікаво досить вузькому колу покупців, для яких головним є дальність поїздки. Враховуючи вартість авто, воно не буде користуватися величезним попитом. Тим не менш технології, які в ньому використовуються, виразно представляють важливий напрямок електрифікації автомобілів.


ТСН

Источник: Автотема

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о