За порушення правил паркування на вулицях українцям загрожують штрафи в розмірі 255, 510 і 1020 гривень: яку конкретно суму доведеться викласти, залежить від того, де саме власник залишив свою машину.

Так, за неправильну парковку мінімально доведеться викласти 255 гривень. В основному це стосується водіїв, які залишили авто на пішохідному переході, газоні, перехресті або тротуарі. Загалом, платити доведеться за класику жанру.

сУ пунктах 15.9 та 15.10 правил дорожнього руху говориться, що паркуватися можна на залізничних переїздах; на трамвайних коліях; на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними і в тунелях; на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків; на перехрестях і ближче 1 м від краю проїжджої частини при відсутності на них пішохідного переходу.

Крім того, зупинятися не можна в місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і зупинився транспортним засобом менше трьох метрів.

Також наголошується, що паркуватися забороняється на відстані ближче 30 метрів від зупинки громадського транспорту; ближче 10 метрів від виконання дорожніх робіт; де неможливий зустрічний роз’їзд або об’їзд транспорту, що зупинився; де машина закриває сигнали світлофора або дорожні знаки; ближче 10 метрів від виїздів з прилеглих територій і в місці виїзду.

Крім цього списку, стоянка заборонена: на тротуарах — для руху пішоходів повинно залишитися мінімум 2 метри; ближче 50 м від залізничних переїздів; поза населеними пунктами в зоні небезпечних поворотів і випуклих переломів поздовжнього профілю дороги з видимістю або оглядовістю менше 100 м хоча б в одному напрямку руху.

Водіїв попереджають, що не можна залишати авто в місцях, де воно заважатиме руху пішоходів та іншого транспорту, ближче 5 метрів від контейнерних майданчиків; на газонах.

Разом попрощатися з 510 гривнями українці ризикують в разі, якщо машина створює перешкоду іншому транспорту або пішоходів, а також зупинилася на смузі для маршруток.

І найбільший штраф загрожує водіям, які залишили свого залізного коня на місцях для людей з інвалідністю. Він становить 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 1020 гривень.

Джерело: znaj.ua

Источник: Автотема

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о