22 травня 2014 року сталася одна із перших трагедій війни на сході України. Того дня під Волновахою загинуло 18 військовослужбовців 51 окремої механізованої бригади ЗСУ – 18 синів волинської землі.

Ця біда болем озвалася і в серцях лучан, адже серед загиблих були жителі нашого міста – Володимир Зарадюк, Дмитро Йовзик, Віталій Махновець та Володимир Прокопчук. Цьогоріч карантин вніс корективи у жалобні заходи, деякі з них було скасовано. Заплановані ж відбувалися із дотриманням санітарних вимог.

Розпочалися вони з покладання квітів до фотостенду Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО. Серед тих, хто прийшов схилити голову перед світлинами, були родичі, представники обласної та міської влади, бойові побратими. Без зайвих слів, у скорботній тиші піднесли вони квіти до стенду. На очах у багатьох були сльози. Люди торкалися портретів своїх рідних та друзів. Після цього члени сімей загиблих воїнів поклали квіти на місці їх вічного спочинку – Алеї почесних поховань на Луцьком міському кладовищі. Переїзд людей від Театрального майдану до села Гаразджа забезпечили спеціальним транспортом.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о