Відома російська студія Артемія Лебедєва розробила в рамках експрес-дизайну новий герб Білорусі, зібравши в ньому всі стереотипи про країну. Білорусам не сподобалося — і вони вирішили відповісти.

У лютому Міністерство юстиції Білорусі запропонувало змінити державний герб. Поки невідомо, коли буде прийнята оновлена версія, а тому в інтернеті іноді виникали ідеї від разних людей.

Житель Мінська вирішив замовити роботу у студії Артемія Лебедєва — він очікував «чогось свіжого, зі сторони», адже у країни «з’явилися нові імена і приводи для гордості». Також він хотів отримати «більш широке охоплення обговорення дизайну», пише TJ.

За 44 дня студія Лебедєва розробила оновлений герб Білорусі. Щоправда, нового в ньому виявилося небагато — дизайнери просто зібрали усі стереотипи про білорусів (волошки, трактори, картопля) і додали до них котика. title Білоруська студія MEGA вирішила оновити герб Росії, використавши такий підхід.

«У цьому варіанті зібрані всі стереотипи іноземців про Росію, по суті аналогія теплого лампового уявлення Студії Лебедєва про Білорусь, тільки в зворотному виконанні. Ведмідь, берізка, пляшка з балалайками і шапкою-вушанкою і «зелені танчики», — коментують дизайнери. title


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о