Без якісної системи опалення у холодну пору року в салоні автомобіля буде знаходитися некомфортно. В даний час автономні автомобільні опалювачі можна зустріти на різних автотранспортних засобах. Вони являють собою пристрої, які призначені для обігріву, як внутрішнього простору машини, так і його робочих деталей і вузлових елементів.

Існує кілька типів автомобільних опалювачів:

· Повітряні обігрівачі призначені для обігріву салону автотранспортних засобів. Їх принцип роботи заснований на проходженні холодного повітря через опалювальну систему, його прогріву і надходження в салон машини.

· Рідкі пристрої є більш універсальними, так як вони спочатку прогрівають мотор автомобіля, а потім салон. Такі обігрівачі дозволяють легко запустити двигун, коли на вулиці стоїть мінусова температура. Взалежності від моделі можуть працювати на бензині, солярці або газі.

Практично всі опалювачі для легкових автомобілів розраховані на потужність в 12 В, так як вони ідеально підходять для підключення до бортового комп’ютера і дозволяють швидко прогріти невеликий салон машини. Обігрівачі, потужністю в 24 В призначені для установки на вантажні автотранспортні засоби різних видів.

У нашому інтернет-магазині «Майстер Сервіс» представлений великий вибір різних опалювачів для легкових і вантажних автомобілів за найдоступнішими цінами.

Сьогодні турбокомпресор встановлюють не тільки на гоночні автомобілі, а й на звичайні машини, так як виробники хочуть не тільки збільшити потужності характеристики двигуна своїх транспортних засобів, а й істотно знизити витрату палива.

Турбіна, встановлена ​​на дизельному або бензиновому двигуні, дозволяє максимально збільшити потужність мотора, поліпшити ходові якості машини, а також знизити витрату бензину або солярки. Так як даний агрегат працює на енергії відпрацьованих газів, автомобіль в кілька разів менше викидає в атмосферу токсичних відходів в порівнянні з автомобілями зі звичайним мотором.

Але так як турбіна працює з максимальним навантаженням, поломки можуть траплятися навіть в період усього терміну експлуатації. Якщо агрегат вичерпав свій робочий ресурс, доведеться купувати новий пристрій.

Ознаки поломки турбокомпресора

· Виникає почуття, що істотно зменшилася потужність двигуна;

· При русі машини з вихлопної труби йде чорний, сизий або білий їдкий дим;

· Коли працює машина, з-під капота чути неприємний свист, сильний шум, торохтіння;

· Істотно збільшилась витрата мастила;

· Видно масляні плями;

· Часто знижується тиск масла і повітря в системі.

На сайті «Майстер Сервіс» можна купити турбіни провідних світових виробників за доступними цінами.

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о