Одним з найбільш цікавих напрямків у логістичній упаковці є використання зворотної тари. Згодом зворотні засоби можуть коштувати значно дешевше, ніж одноразові коробки з гофрованого картону, що економить витрати як на покупку, так і на утилізацію. З іншого боку, використання зворотних контейнерів може значно збільшити витрати на логістику через необхідність контролювати цикл повернення.

Підвищити продуктивність системи повернення та обміну можуть спеціалізовані програми, які представлені на сайті https://quantum-int.com/uk/modul-upravlinnya-oborotnoyu-taroyu/ компанії Квантум. Ми ж розглянемо основні проблеми, з якими може зіткнутися логістика вашої компанії при відсутності правильної системи управління зворотньою тарою.

Переваги управління зворотньою тарою

Використання зворотньої упаковки порушує традиційний баланс розподілу витрат. Це вимагає великих інвестицій, додаткових транспортних витрат та інфраструктури для сортування порожніх контейнерів, а також систем управління зворотньою тарою і контролю якості.

Очевидними перевагами є усунення витрат на утилізацію і необхідність повторної покупки упаковки. Є й експлуатаційні переваги. Зворотні упаковки можуть бути розроблені для полегшення упаковки, обробки, складування та розпакування продуктів. Вони можуть полегшити використання автоматизації. Іноді вони можуть навіть знизити витрати на логістику, оскільки призначені для оптимізації транспортування і зберігання.

Зберігається тенденція до зміцнення ланцюжків поставок сприятлива для використання в сфері зворотньої упаковки. Добре керований ланцюжок поставок буде шукати найнижчу вартість системи, а не тільки вартість одного учасника каналу. Розгляд поворотної упаковки вимагає певного системного підходу.

Управління контейнером

Системи спостереження повинні вести підрахунок тари в режимі реального часу з кожної точки каналу — кожної поставки і поповнення, а не тільки відвантаження і отримання. Це вимагає точного підрахунку, звітності та загальної комп’ютерної бази даних.

Більшість фірм проводять фінансову оцінку системи зворотньої упаковки, перш, ніж інвестувати в неї. Проте багато користувачів визнають, що рішення про інвестування було засновано не на економічній оцінці, а на частині операційної стратегії.

Фірми рідко проводять поточний фінансовий аналіз в міру розвитку програми зворотної тари. Ймовірно, це помилка, тому що майбутні рішення можуть бути більш надійними, якщо засновані на достовірних оцифрованих даних. У міру розвитку програм управління зворотньою тарою можна максимально оптимізувати процес і значно знизити суми витрат, що позитивним чином відіб’ється на вашому бізнесі в цілому. Впровадження подібної програми сьогодні — це ключ від вашого успішного завтра.

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о