Экс-президент, действующий нардеп Петр Порошенко сегодня, 1 июля, пришел на допрос в Государственное бюро расследований по делу о назначении Сергея Семочко первым замглавы Службы внешней разведки (СВР).

У здания ГБР собрались сторонники экс-президента. Сам Порошенко на своем канале в Telegram поблагодарил всех, кто пришел его поддержать.

«Эти ставленники Путина рассчитывают, что нам безразлично. Они рассчитывают, что они будут делать свое черное дело, пользуясь нашим молчаливым бездействием. Они сдали в аренду союза адвокатов Януковича все правоохранительные органы, включая Государственное бюро расследований», — пишет нардеп.

Он отметил, что уголовное дело касается не только его, но и всех патриотов Украины.

«Они пытаются расправиться с Софией Фединой, Марусей Зверобой, Андреем «Риффмайстром» Антоненко, Татьяной Черновол, десятками и сотнями волонтеров добровольцев, которые виноваты только в том, что они любят Украину», — утверждает Порошенко.

По его словам, политика «новых лиц» потерпела сокрушительный крах, а руководство страны оказалось неспособным защитить страну от пандемии COVID-19.

«Тысячи врачей заболели, потому что они маски и защитные костюмы продали в Россию, обманули медиков и врачей, отказав им в страховании в случае заражения коронавируса. Нажали стоп-кран экономики, остановив ее, сидя в «Велюр», ресторанах в Хмельницком и Днепре», — добавил Порошенко.

Сторонники экс-президента, которые собрались перед ГБР, скандируют: «Нет политическим репрессиям».

Наживо з-під ДБР

Дякую кожному із вас, хто сьогодні є небайдужим, хто вийшов під ДБР! Зараз я йду до цих нечестивців, щоб сказати їм все, що я про них думаю. На що розраховують ці злочинці при владі? Ці ставленники Путіна розраховують, що нам байдуже. Вони розраховують, що вони робитимуть свою чорну справу, користуючись нашою мовчазною бездіяльністю. Вони здали в оренду спілці адвокатів Януковича усі правоохоронні органи, включно із Державним Бюро Розслідувань.Скажіть, будь ласка, чи могли ви уявити лише 13 місяців тому, що ДБР буде де-факто очолювати адвокат Януковича, який скоїв державний злочин та запросив війська в Україну, який винен в окупації разом із Путіним? Що він буде розправлятись із патріотами? Мова зараз йде не стільки про Порошенка. Вони намагаються розправитись із Софією Фединою, Марусею Звіробій, Андрієм «Ріффмайстром» Антоненком, Тетяною Чорновол, десятками та сотнями волонтерів добровольців, які винні лише у тому, що вони люблять Україну.Політика «нових облич» зазнала нищівного краху. Тотальна некомпетентність влади призвела до того, що країна на сьогоднішній день не здатна чинити опір агресору, бо влада руйнує, скорочує армію. Вони виявилися абсолютно неспроможними захистити країну від пандемії коронавірусу. Тисячі лікарів захворіли, бо вони маски і захисні костюми продали у Росію, обдурили медиків і лікарів, відмовивши їм у страхуванні у разі зараження коронавірусом. Натиснули стоп-кран економіки, зупинивши її, сидячи у «Велюрах», ресторанах у Хмельницькому і Дніпрі.Нині – час збирати каміння. Час бути разом. Час, коли опозиція має об’єднатись. Час, коли ми з вами маємо захистити Україну. Коли ми разом – ми переможемо. Правда та Господь – з нами. Перемога також буде за нами! Слава Україні!

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 1. Juli 2020

  • 10 июня Порошенко пришел на допрос в Государственное бюро расследований, где ему зачитали подозрение в деле о назначении первого замглавы Службы внешней разведки Сергея Семочко.
  • 26 июня ГБР вызвало экс-президента на допрос в качестве подозреваемого в совершении уголовного преступления.
  • Порошенко утверждает, что всего против него возбуждено 24 уголовных дела.

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о