Чергове продовження періоду розмитнення ввезених з порушеннями авто – це «популістські ігри з євробляхерами», в які вплуталася нова влада, пише Автотема з посиланням на ТСН.

Про це написав відомий інвестиційний банкір Сергій Фурса у Facebook.

За його словами, після першої поблажки активістам на «євробляхах» вони зрозуміли, що можна не дотримуватися закону. Тепер же власники таких авто, які розмитнили їх, або розібрали на запчастини, «можуть відчути себе законослухняними платниками податків».

«Спочатку вони «зробили їх разом», коли придумали схему з «євробляхерами», а потім «євробляхери євробляхерів» зробили своїх колишніх товаришів, не виконавши вже спеціальний закон, зроблений під них», — пише Фурса.

За його словами, така схема нагадує матрьошку, тому що кількість ввезених з порушеннями авто зменшується, а період розмитнення кожен раз подовжують для малого числа осіб.

У підсумку Фурса задався питанням, чи залишитися в кінці один єдиний «євробляхер», який буде одночасно пікетувати парламент, Кабмін і Офіс президента, а після йому продовжать термін розмитнення.

«В кінці повинен залишитися тільки один «євробляхер»? «Євробляхер» надновий? Він буде приїжджати на Range Rover і блокувати одночасно і парламент, і Кабінет Міністрів, і Офіс президента, а перелякані депутати продовжать йому одному пільгу. Ось вона – мрія. Стати останнім «євробляхером»: верховним «євробляхером» України», — написав Фурса.

Тобто інвестиційному банкір передбачає, що нове продовження періоду розмитнення «євроблях» може стати далеко не останнім.

Источник: Автотема

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о