До середини червня плату за використання засобів зовнішньої реклами в Луцьку зменшили вдвічі.

Про це йшлося 22 травня під час позачергового дистанційного засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Члени виконкому розглянули проєкт рішення Про внесення змін до рішення виконавчого комітету «Про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Луцької міської територіальної громади».

Як розповіла керівниця управління розвитку підприємництва та реклами Наталія Рибай, враховуючи продовження карантинних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби, та послаблення карантинних обмежень із 11 травня, запропоновано передбачити з 11 травня до 15 червня нарахування плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів у розмірі 50% від повної вартості, а після вказаного терміну проводити нарахування в повному розмірі.

«Проєкт спрямований на упередження негативних наслідків від зупинення роботи об’єктів загального користування на період дії карантину», – зазначено в пояснювальній записці до проєкту рішення.

Нагадаємо, раніше члени виконкому вирішили знизити тариф на зовнішню рекламу вдвічі до 25 травня.

Також відзначимо, що з 1 квітня до 10 травня розповсюджувачі реклами були звільнені від плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів.

Читайте також: У Луцьку осучаснять і оптимізують зовнішню рекламу. Схеми


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о