Український парламент звернувся до Кабміну з новою пропозицією. Так, депутати планують заборонити ввозити транспортні засоби з Російської Федерації на територію України.

Про це стало відомо завдяки повідомленню у Facebook депутата Роберта Хорвата.

Він заявив, що в парламенті готуються до другого читання законопроектів №8487 і №8488, які покликані врегулювати ситуацію із ввезенням та використанням в Україні авто на іноземній реєстрації. Про це пише портал «Політека«.

«Багато з тих пропозицій, які надійшли в згаданих проектів, що стосуються, зокрема, підвищення ставок акцизного податку на імпорт легкових транспортних засобів з Росії. Зате ми з депутатами Василем Петьовкою та Валерієм Лунченко вважаємо, що треба не обмежувати, а повністю заборонити імпорт транспортних засобів з країни-агресора», — повідомив Хорват.

Хорват підкреслив, що нардепи звернулися до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, щоб продовжити дію постанови Кабміну №1146 «Про ставки ввізного мита відносно товарів, що походять з Російської Федерації» та №1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації».

Варто нагадати, що з початку поточного року в Україну було ввезено рекордну кількість автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це заявила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики України Ніна Южаніна. За її словами, зафіксовано понад півмільйона транспортних засобів на єврономерах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що литовські правоохоронці відкрили доступ українським колегам до баз даних, яка допоможе митникам впливати на ввезення в Україну автомобілів з європейською реєстрацією.

Так, поліцейські розповіли, що тепер їм легше відстежувати автомобілі на єврономерах, які з’являються в Україні, а в Литві, наприклад, за документами вважається утилізованими або неіснуючими.

Источник: Автотема

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о