Сьогодні досить популярною стала послуга оренди автомобілів. Це нові можливості, які дозволять вам відчути бажану свободу та комфорт. Замовити авто напрокат можна в компанії Avis. Це компанія, що має чималий досвід та безліч переваг.

Що отримуємо, звернувшись до Avis?

  1. Лише нові автомобілі в автопарку.

  2. Забезпечення екстреної сервісної допомоги в дорозі.

  3. Вартість оренди, відповідна якості послуг та автомобілів.

  4. Підтримка та консультації в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

  5. Відмінний сервісний центр при бронюванні автівки за кордоном.

  6. Сильні спеціалісти, здатні допомогти в різних ситуаціях.

Як здійснити бронювання транспортного засобу?

На сайті компанії представлена спеціальна форма для онлайн-замовлення автомобіля, або ж забронювати ТЗ можна, звернувшись до контакт-центру (телефони знайдете також на сайті, дзвінки безкоштовні). Після цього на вашу електронну адресу прийде номер бронювання, його потрібно підтвердити. Наступний крок — отримання автомобіля. Ви можете забрати його самостійно, або замовити авто з доставкою, і тоді агент з прокату доставить ТЗ у зручне для вас місце. Повернути автомобіль ви зможете на будь-якій станції Avis. Не обов’язково їхати туди, де оформлювали замовлення.

Також компанія надає таку послугу, як оренда авто з водієм. Якщо з якихось причин ви не можете самостійно керувати транспортним засобом, водій на замовлення стане хорошим варіантом. Окрім цього, Avis надає так зване додаткове покриття, згідно з яким вам не потрібно буде сплачувати кошти за ремонт автомобіля у випадку дорожньо-транспортної пригоди. Компанія робить усе задля того, аби ви почувалися впевнено на дорозі.

Важливий момент — уважно оглянути автівку перед тим, як узяти її напрокат, та виключити будь-які пошкодження, або взяти на замітку у випадку, якщо вони наявні.

Додаткове обладнання

За бажанням в Avis ви можете також замовити обладнання автомобіля Wi-Fi роутером, GPS-навігатором або розмістити в кабіні дитяче автокрісло. Для вашої зручності компанія розробила мобільний додаток Avis, що робить процедуру замовлення оренди набагато простішою.

Доступна також послуга “додаткові водії”. У випадку, якщо ви збираєтеся керувати автомобілем по черзі, досить просто внести цей пункт до договору і надати всім водіям покриття. І з приводу пального ви можете не хвилюватися, компанія готова подбати про потребу в заправці навіть у тому випадку, якщо воно закінчилося посередині шляху. Звертайтеся до Avis та почувайтеся комфортно за будь-яких обставин!

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о