Коли вантаж в’їжджає на територію держави, він повинен пройти процедуру, яка називається митне оформлення . Процедура передбачає ряд заходів, що дозволяють товару перетнути кордон і безперешкодно прямувати до пункту призначення. Як вона здійснюється?

Оформлення товару з УкрВіпСервіс

Оформлення вантажу визначено Митним кодексом. Відповідно, щоб грамотно і швидко оформити товар, потрібно розбиратися в митному законодавстві та інших нюансах зовнішньоекономічної діяльності. Власники компаній довіряють цю справу професіоналом, адже знань і часу часто не вистачає.

Компанія УкрВіпСервіс серйозно ставиться до міжнародних перевезеннях ще на рівні підготовки. Від того, наскільки скрупульозно зібрані і заповнені документи, залежить подальша доля вантажу. Простої на митниці і штрафні санкції накладаються тоді, коли є похибки на початковому етапі. Однак, якщо ви звертаєтеся в УкрВіпСервіс, можете бути впевнені: оформлення пройде гладко і комфортно для вас. Фахівці компанії повністю покладають процес на себе.

Митне оформлення: як відбувається? 

В оформленні та підготовці можна виділити три етапи. 

Договір ЗЕД — обов’язковий документ, який підтверджує угоду двох сторін, що знаходяться на території різних держав. У ньому вказується сам вантаж і всі платіжні дані, які по ньому проводяться.

Транспортно-комерційна документація — потрібна для оформлення як імпорту, так і експорту. Для кожного транспорту існують окремі види транспортних накладних. Що ж стосується комерційних актів, то знадобиться заповнений інвойс і рахунок-фактура. Важливо, щоб перелік документів відповідав документам, заявленим в договорі ЗЕД.   

Митне оформлення — процес, який краще довірити уповноваженому митному брокеру. Це юридична особа, яка на законних підставах має певні повноваження і пільги при проходженні митниці.

Брокер заносить компанію, яка займається ВЕВ, до митного реєстру. Далі слід ряд процедур по визначенню коду і характеристик товару. Після цього фахівець приступає до підготовки митної декларації. Вона заповнюється в електронному вигляді, а інформація, яка в неї вноситься, повинна відповідати супутнім документам.

Щоб оформлення імпортних товарів пройшло максимально комфортно для вас, звертайтеся до перевіреного митного брокера УкрВіпСервіс. Ми зарекомендували себе на ринку ЗЕД, як висококваліфіковані спеціалісти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here