Які вони, найнадійніші та безвідмовні автомобілі? На це питання є відповідь у журналу Consumer Reports. Так, видання оновило рейтинг найнадійніших авто, пише znaj.ua.

Першим у рейтингу виявився японський бренд Lexus, найнадійнішою назвали модель Lexus GS. А ось лідер рейтингу за 2017 рік компанія Toyota спустився на друге місце. Трійку лідерів замкнув інший японський бренд — Mazda.

Варто зазначити, що в 2018 році Mazda вирвалася вперед відразу на десять позицій. І все завдяки відгуками клієнтів про кросовер CX-9 і родстер MX-5. Саме ці дві моделі були визнані найкращими серед автомобілів компанії.

А от на четвертому місці усівся японський бренд Subaru, а замикає першу п’ятірку південнокорейська компанія Kia, яка за 2018 рік втратила дві позиції в рейтингу.

Серед європейських виробників авто кращим був визнаний Audi, посів сьоме місце. Його випередив у переліку японський бренд Infiniti, поставлений експертами на шосте місце. Далі до «надійної десятки» також увійшли німецька компанія BMW (8 місце), британська Mini (9 місце) та південнокорейська Hyundai.

Источник: Автотема

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о