На трасі «Доманово–Київ–Чернівці–Тереблече» під час контрольного зважування спеціалісти Укртрансбезпеки виявили автівку MAN TGX переповнену щебенем.

Про це повідомляє Суспільне Волині.

«Під час чергового контрольного зважування працівники управління Укртрансбезпеки спільно з поліцейськими виявили автомобіль норма вантажу в якому перевищувала допустиму вагу на майже на 30%. Порушник має сплатити штраф», – повідомив Суспільному начальник управління Укртрансбезпеки в області Віталій Конончук.

За виявлені порушення вагових параметрів власнику машини було нараховано плату за проїзд автодорогами у розмірі 13 тисяч 642 євро. Складено акт про проведення перевірки за відсутність дозволу, який дає право на рух дорогами України при перевищенні встановлених вагових норм понад 20%.

«Загалом з початку року працівниками волинського обласного управління Укртрансбезпеки було проведено п’ять з половиною тисяч перевірок авто, складено півтори тисячі актів за порушення», – повідомив Віталій Конончук. Найбільше порушень виявили у відсутності щоденних реєстраційних листків режиму праці та відпочинку водія, товарно-транспортних накладних, протоколів технічного контролю. Нагадаємо, на Волині є 10 майданчиків для зважування великогабаритних транспортних засобів. Згідно із правилами дорожнього руху, в Україні дозволяється перевозити вантажі повною масою, які не перевищують 40 тонн.

Як повідомлялося раніше, за підсумками минулого тижня (7-13 вересня) інспектори «Укртрансбезпеки» перевірили понад 30 тисяч транспортних засобів та нарахували близько 4,4 млн грн плати за перевантаження

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о