Руководство Николаевской облгосадминистрации опубликовало петицию на своем сайте, в которой предлагают проголосовать за то, чтобы обратиться к городскому голове Александру Сенкевичу с предложением подарить паралимпийцу Максиму Яровому квартиру.

Необходимо за 90 дней набрать 5000 голосов, и тогда глава ОГА Алексей Савченко от имени общины города и области попросит градоначальника решить квартирный вопрос спортсмена.

«Миколаєвець Максим Яровий, приймаючи участь у зимовій Паралімпіаді-2018, завоював дві медалі: «золоту» — в лижній гонці на дистанції 15 кілометрів, а також «бронзову» — в лижній гонці на дистанції 7,5 кілометрів.

20 квітня, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч з тріумфатором зимової Паралімпіади-2018 Максимом Яровим. Під час зустрічі з чемпіоном, миколаївський міський голова підняв питання того, що має намір поліпшити житлові умови Максима Ярового і планує подарувати йому квартиру. Більш того, він зазначив, що у міста Миколаєва вже є квартира, яку можна передати чемпіону. Але для остаточного розвязання цього питання, як зазначив міський голова, потрібно вирішити деякі організаційні моменти. Мова йшла про те, що Яровому планують подарувати квартиру, яку купили за державні гроші та на її передачу чемпіону потрібен дозвіл Кабінету Міністрів України. Однак, оперативно розвязати це питання досі не вдалося.

26 жовтня 2018 року, під час спілкування з головою Миколаївської ОДА Олексієм Савченком в рамках проекту #МаюСилуВідповідати, журналісти підняли «квартирне» питання Максима Ярового.

Ми, що підписали дану петицію, просимо Голову Миколаївської державної адміністрації долучитися до процесу та сприяти прискоренню вирішення питання надання обіцяної миколаївським міським головою квартири чемпіону Паралімпіади-2018 Максиму Яровому», — говорится в петиции.

Проголосовать можно ЗДЕСЬ. ( petition.mk.gov.ua )

Источник: Novosti-n

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о