Нещодавно у Києві трапилася жахлива ДПТ за участю п’яного майора. Він збив трьох курсанток на території військової частини. Дівчата розповіли про цю аварію, після якої їм ампутували по одній нозі.

Потерпілі внаслідок наїзду п’яного військового поділилися тим, як почуваються після аварії, повідомили у телеграмі «Киев Сейчас», передає 24 канал.

Тетяна Ніколаєва розповіла, що відчуває фантомні болі в тій нозі, яку лікарі ампутували. Одразу після ДТП вона просила, аби хтось зняв ремінь і перетягнув ногу.

Інша курсантка Галина Николин заявила, що її стан стабільний.

Читати ще: «Коли їх виймали зі швидких, санітари плакали»: подробиці ДТП з курсантками в Києві

Третя дівчина, Олександра Гуй, просто подякувала всім тим, хто бореться за їх життя та підтримує.

Курсантки розповіли про пережите: Моторошна ДТП сталася 25 серпня в Шевченківському районі Києва на вулиці Зоологічній. На території військового коледжу п’яний водій скоїв наїзд на трьох 23-річних дівчат-курсанток. Усі дівчата отримали травми нижніх кінцівок, їх прооперували, але двом дівчатам довелося ампутувати по нозі.

27 серпня Шевченківський райсуд Києва взяв під варту майора медичної служби Володимира Холодного, який у нетверезому стані збив трьох курсанток Української військово-медичної академії у Києві.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о