До наступної весни заплановано закінчити реконструкцію будівлі медпункту військового містечка №51, що в місті Луцьку на вулиці Привокзальній, 14.

Відкриті торги для пошуку підрядника оголосив квартирно-експлуатаційний відділ міста Володимир-Волинський. Тендерні пропозиції прийматимуть до 17 серпня, а аукціон розпочнеться 18 серпня.

Очікувана вартість робіт становить 11,654 мільйона гривень.

Реконструкція будівлі медичного пункту включатиме мурування стін, перегородок, улаштування покрівлі, сходів, підлоги, встановлення вікон і вітражів, дверей, внутрішнє опорядження, зовнішнє оздоблення, вимощення тротуарів бруківкою, встановлення ґрат, встановлення теплового пункту, облаштування систем опалення, водопостачання, каналізації та вентиляції, протипожежного і господарчого водопроводів, електроосвітлення, монтаж обладнання, благоустрій і озеленення території, встановлення лав і смітників, придбання меблів.

Усі роботи планують завершити до 30 березня 2021 року.

Нагадаємо, споруди луцького військового містечка, які зводили у 1940–1983-х роках, уже давно перебували в занедбаному стані. У лютому 2017 року тодішній голова Волинської ОДА Володимир Гунчик повідомив про можливість перенесення військового містечка № 51 на територію військового аеродрому. Натомість звільнену територію, загальною площею 10,35 гектара, хотіли використати для цивільного будівництва.

Зараз же проводиться низка робіт із реставрації об’єктів військового містечка. Передбачено, зокрема, відновлення казарми, їдальні та штабу.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments