Італійські інженери придумали неймовірний лайфхак, що перетворює маски аквалангу на вентилятор, який рятує життя хворим на коронавірус, повідомляє видання

Mirror

.

«Італійські інженери перетворюють маски для дайвінгу на апарати для штучної вентиляції легенів, щоб допомогти медикам боротися з пандемією коронавірусу», — йдеться у повідомленні.

В Італії стартував новий бізнес, компанія Isinnova, що випускає маски для дайвінгу, виготовляє на 3D-принтерах спеціальні клапани, для вентиляції легенів за допомогою її ж масок. Ноу-хау вже надходить до італійських лікарень.

Більш того, фірма також створює адаптери для 3D-друку, здатні перетворювати маску для дайвінгу на функціональну маску для кисневої терапії, що вкрай важливо для допомоги людям з важкими випадками COVID-19.

Ідею компанії підказав головний лікар Gardone Valtrompia Hospital Ренато Фавер.

Компанія виробила вже 100 клапанів і передала до лікарень, де їх протестували на медперсоналі, а потім застосували для лікування хворих на COVID-19.

Для вентиляції легенів хворих використовується звичайна маска для дайвінгу, відрегульована для нового завдання з використаних вищеназваних клапанів.

Беручи до уваги ефективність проекту, винахідники вирішили терміново запатентувати з’єднувальний клапан (Charlotte Valve), щоб не допустити будь-яких спекуляцій щодо ціни компоненту.

При цьому патент залишиться безкоштовним для безкоштовного використання в усіх лікарнях світу «при необхідності».

«Наша ініціатива абсолютно некомерційна, ми не отримаємо жодних гонорарів за цю ідею та продаж масок для десятиборства», — заявили винахідники.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о