У Луцьку на Театральному майдані триває будівництво сухого фонтану на місці, де раніше було «корито». Наразі вже залили основу амфітеатру та провели комунікації.

Про те, на якому етапі перебуває будівництво, розповів у відео радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, передає Перший.

«Є залита основа амфітеатру, є технічне приміщення, з якого йдуть усі комунікації, залита повністю чаша фонтану, завершують третій останній шар гідроізоляції. Почали вкладання граніту», – розповів посадовець.

За його словами, у п’ятницю будуть облаштовувати каркасні решітки під форсунки фонтану. Також будуть звозити і встановлювати все технологічне обладнання.

«У понеділок будуть приступати до деталізації амфітеатру, до ювелірної роботи щодо амфітеатру. І будемо приступати до облаштування благоустрою навколо фонтану», – зазначив Поліщук.

Він наголосив на тому, що при будівництві стараються максимально дотримуватися технології.

«Краще здати в експлуатацію фонтан на 2-3 тижні пізніше, але щоб він потім десятками років працював без проблем, аніж поспішити, не дотриматися технологій і мати потім проблеми», – додав він. Нагадаємо, фонтан мали відкрити до Дня міста, який відзначали 12-13 вересня. Але, за словами директора КП «Луцькводоканал» Віктора Гуменюка, завершити роботи вчасно не вдалося через низку форс-мажорних обставин, зокрема карантинні обмеження та оскарження трьома учасниками рішення тендеру в Антимонопольному комітеті.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о