Проти компанії Facebook подали позов про можливе стеження за користувачами соцмережі Instagram через камеру смартфона.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Голос Америки, позов до Федерального суду Сан-Франциско подала користувачка Instagram зі штату Нью-Джерсі Брітані Кондіті.

Вона вважає, що Facebook свідомо використовував камери мобільних телефонів, щоб стежити за користувачами.

«Отримавши надзвичайно приватні та інтимні персональні дані про своїх користувачів, зокрема, в приватності їхніх будинків, він (Facebook – ред.) здатний збільшити свої доходи від реклами, націлюючись на потреби користувачів більше ніж будь-коли», – йдеться в позові.

На думку позивача, Facebook може в режимі реального часу бачити, як користувачі реагують на рекламні повідомлення в Instagram. Зазначається, що раніше цього літа Facebook відкинув подібні звинувачення і послався на несправність в системі, яку він зараз виправляє. У компанії стверджують, що через неполадки користувачі отримували помилкові повідомлення про те, що Instagram користується камерою iPhone.

Ще один подібний позов проти Facebook влітку подали через використання технології розпізнавання осіб, щоб нелегально збирати біометричні дані. В рамках мирової угоди компанія запропонувала позивачеві 650 мільйонів доларів.

Источник: www.volynnews.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here