13 кілометрів дороги між Володимиром та Устилугом цьогоріч завершать на 80%.

Про це розповів заступник начальника служби автомобільних доріг Волині Ншан Антонян під час зустрічі з народним депутатом Ігорем Гузем та головою Зарічанської ОТГ, кандидатом у мери Володимира Ігорем Пальонкою, пише БУГ.

Епопея з ремонтом дороги тривала біля трьох років. Нарешті у вересні розпочали фрезування дороги.

«Вересень 20-го року, є польська техніка і завезений весь матеріал, фрезують дорогу. Я сподіваюся, що в кінці цього року і в першій половині наступного року вся ділянка дороги від Володимира-Волинського до Устилуга буде зроблена», – сказав нардеп. За словами Гузя Володимир в абсолютно виграшній ситуації, адже роблять дороги з трьох боків міста: ще в напрямку Любомля від Верби, а також Шистівську об’їзну.

«Це дуже важлива дорога, оскільки вона веде з Європи до Володимира – міста, яке стане центром великого району. Це дасть можливість залучити інвесторів», – сказав Пальонка.

Ншан Антонян розповів, що завдяки співпраці вдалося зрушити ситуацію з точки. Він приніс вибачення перед мешканцями міста за тимчасові незручності. «Хочу запевнити вас, що у нас плани грандіозні. Цього року хочемо встигнути зробити нижній шар в асфальтобетоні. Повністю 13 кілометрів дороги. Всі можливості і техніка для роботи є, щоб виконати 80 кілометрів дороги», – сказав він.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о