Чеські диппредставництва в Україні відновили роботу консульських відділів, спрямовану на видачу робочих віз українцям. Генеральне консульство у Львові розпочало приймати візові анкети та документи в п’ятницю, 22 травня, Посольство ЧР в Києві відкриє консульський відділ у понеділок, 25 травня.

Про це повідомив глава МЗС Чехії Томаш Петршічек, передає УНН із посиланням на Radio Prague International.

«Після повторних переговорів з українською владою нам вдалося досягти домовленості і частково відновити візовий процес. Чеська економіка потребує українських працівників. Ми прагнемо спростити ситуацію для чеської системи охорони здоров’я та сільського господарства, яким не вистачає сезонних працівників з-за кордону», – зазначив очільник МЗС Чехії.

«Прямо на території Чехії зможуть подати заяву на продовження Посвідки на постійне проживання українські висококваліфіковані кадри в галузі охорони здоров’я, в сфері соціальних послуг, а також наукові співробітники, студенти та їхні родичі, які на даний момент знаходяться в Чеській Республіці», – пише видання.

«Подача документів за допомогою візових центрів в Україні поки не представляється можливою, тому що центральна українська влада в зв’язку з епідеміологічною ситуацією не дала дозвіл на відновлення їх роботи», – пояснив заступник міністра закордонних справ Чехії Мартін Смолек.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Источник: www.volynnews.com


Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о