Під час розгону Жіночого маршу в Мінську 19 вересня було затримано не менш як 390 осіб. Пізніше більшість з них були звільнені з РВВС.

Про це повідомляє Правозахисний центр «Вясна», передає Укрінформ.

За даними правозахисників, на ранок 20 вересня відомі імена близько 20 жінок і чоловіків, доставлених до СІЗО. Інформація про нинішнє місцезнаходження частини затриманих у суботу відсутня.

Відомо також про затриманих у Мозирі, Вєтці й Ліді.

Як повідомлялося, в Мінську 19 вересня відбувся «Блискучий марш» — учасниці демонстрації вийшли на вулиці в яскравому одязі, в блискітках і з транспарантами. Невдовзі після початку акції ЗМОП розпочав масові затримання.

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулись президентські вибори. Так, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували 80,1% виборців. 9 серпня ввечері тисячі жителів Білорусі вийшли на стихійні акції протесту, сталися сутички з силовиками. З початку демонстрацій, за даними опозиції, були затримані більш як 10 тис. осіб, декілька людей загинули.

Євросоюз не визнав результатів президентських виборів у Білорусі й вирішив ввести персональні цільові санкції проти білоруських чиновників, причетних до насильства і фальсифікації.

Источник: www.volynnews.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here