Залежно від площі пришкільної території навчальні заклади в Луцьку проводитимуть свято першого дзвоника виключно для перших або перших і одинадцятих класів.

Про це йшлося 31 серпня під час позачергового засідання 91-ї сесії Луцької міської ради.

Як поінформувала директорка управління освіти Зіновія Лещенко, постанова Головного державного санітарного лікаря України навчальними закладами виконується повноцінно. Так, на понад 2 мільйона гривень було закуплено засобів індивідуального захисту, зокрема засобів дезінфекції та масок, для потреб шкіл. Окрім того, зараз тривають перемовини щодо закупівлі захисних щитків.

Головна освітянка міста розповіла, що для того, аби уникнути скупчень, навчальні заклади відкрили для учнів усі входи/виходи, зокрема й аварійні, було розроблено графік чергування вчителів і технічних працівників, а також графік проведення дезінфекцій.

Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти, кожна школа мала самостійно вирішити, як проводити свято знань, що залежить, у тому числі, від території навчального закладу (аби була змога дотримуватися дистанції у 1,5 метра між дітьми). Тому залежно від площі території окремі школи будуть проводити перші дзвоники лише для перших класів, деякі – для перших і одинадцятих.

Як наголосила Зіновія Лещенко, свято знань має стати взірцем з дотримання основних санітарних норм, оскільки більшість батьків (86%), згідно з опитуванням, підтримують саме недистанційну форму навчання.

«Було вирішено, що батьки – не активні учасники лінійок, тому вони будуть за територією школи», – сказала вона.

Источник: www.volynnews.com

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о