В среду, 27 декабря, на счет фонда «Повернись живим» перечислили 10 тысяч долларов США — пожертвование сделала 90-летняя пенсионерка из Западной Украины.

Об этом сообщает фонд на страничке в соцсети Facebook.

В публикации отмечается, что они не могут публиковать фото и данные благодетельницы. Но они заверили, что это простая женщина, которая хочет помочь выиграть войну.

«10 000 доларів. Десять тисяч доларів. Таку суму щойно на рахунок фонду «Повернись живим» переказала жителька західної України, якій більше 90 (!) років. Ми не можемо публікувати її фото та називати її ім’я, але можемо розповісти, що вона, проста жінка, слідкує за сторінкою фонду у Facebook, знає як звуть наших співробітників і, звісно, вболіває за майбутнє України.

Ми пишемо цей пост і плачемо. Плачемо від радості. І справа не у величезному переказі. Справа у тому, що в свій вік «за 90» жінка каже: «Дуже хочу допомогти виграти війну. Ви за мене не хвилюйтеся – гроші на ліки собі лишила!»

Кошти, переказані благодійницею, ми витратимо на допомогу бригадам, чиї пункти постійної дислокації (ППД) знаходяться в Івано-Франківській, Львівській, Волинській та Закарпатській областях», — говорится в сообщении.

Источник: Novosti-n

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о