5-річний Ромчик Роїк з Луцька не припиняти боротися за життя. У хлопчика з народження страшний смертельний діагноз – вроджена атрезія жовчовивідних шляхів. У три місяці він переніс складну операцію Касая, а в 11 місяців в одній із закордонних клінік дитині трансплантували печінку.

Зараз хлопчик з мамою проходять курси реабілітації – повідомляє жінка на своїй сторінці у фейсбуці.

«Завдяки реабілітаціям і лікуванні у Китаї стан дитини покращується. Завдяки лікуванню Ромчик успішно переніс 2 наркози і операцію у Варшаві, яка відбулася в серпні цього року. І знову нам потрібна реабілітація, їх синочку назначили аж 6. Пройшли тільки 2. Ще попереду 4 як мінімум», – йдеться у дописі.

Незабаром на хлопчика чекає найскладніша операція в Польщі, яка триватиме 6 годин, тому дитина має бути максимально підготовлена.

Сім’я просить про допомогу усіх небайдужих, адже сума за реабілітацію та операцію для них просто захмарна.

Номер картки — 5168 7573 9487 3857.

Нагадаємо, у травні, коли мама з сином закінчили лікування у Китаї, у них виникли проблеми з поверненням в Україну. У Китаї волинянку Ольгу Роїк із важкохворим 5-річним сином Романом не пустили на борт літака. В авіакомпанії пояснили: у дитини не зашиті м’язи живота, а в салоні високий тиск. Пізніше авіакомпанія вибачилась за інцидент і дозволила їм безперешкодно повернутись додому.

Источник: www.volynnews.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here